Menü
Sosyal Medya
  1. Ana Sayfa
  2. Kiralama Koşulları

Sürücü Belgesi ve Kiralama Yaşı Sınırlamaları

En az 1 yıl geçerli sürücü belgesine sahip 21 yaşındaki kişiler B, C, D, E ve N grubu araçları kiralayabilirler. G, H, M ve O grupları için 2 yıllık sürücü belgesine sahip ve 25 yaşında olma; I ve K grubu araçlar için 3 yıllık sürücü belgesine sahip ve 27 yaşında olma koşulları aranır.

Kiralama Süresi

En az kiralama süresi 24 saatir.

Aylık Kiralama

En az kiralama süresi 30 gündür. Kiralama fiyatı ve koşullarına ilişkin bilgi için ofislerimizi arayanız.

Olan ve Olmayan Hususlar

Fiyatlara araçların sınırsız kilometrede kullanım hakkı, yağlama ve teknik bakım giderleri dahildir. Akaryakıt, Hasar Sorumluluk Sigortası (Kasko), Hırsızlık Sigortası, SOS Süper Ferdi Kaza Sigortası, Tek-Yön Ücreti, Teslim Etme / Teslim Alma Ücreti, Bebek Koltuğu Ücreti ile %18 Katma Değer Vergisi ayrıca hesaplanır. Araçların müşteriye teslimi tam dolu depo benzin ile yapılır. Eksik veya boş depo benzin ile iade edilen araçlarda, yakıt farkı, hizmet ücreti ile birlikte alınır.

Tek Yönlü Kiralamalar

Aracın başka bir şehirde iadesi durumunda, kira süresine bakılmaksızın Tek-Yön ücreti uygulanır.Ücret bilgileri için Rezervasyon Merkezimizi veya Satış Ofislerimizi arayabilirsiniz.

İlave Sürücüler

Aracın, kiralayan şahıs dışındaki kişi / kişilerce kullanılabilmesi; ilave sürücü / sürücülere ait Sürücü Belgesi bilgilerinin, ücret karşılığında olmak üzere, Kira Sözleşmesinin üzerinde gösterilmesi ile mümkündür. Aksi durumun belirlenmesi ve /veya her hangi kaza durumunda tüm sigortalar geçersiz sayılarak gerek kiralayan ve gerekse aracı kullanan kişi / kişiler ayrı, ayrı ve müştereken sorumlu tutulurlar. Fiyat ve ayrıntılı bilgi için seyahat acentanızı ve Atacar ofislerini arayınız.

Teslim Etme ve Teslim Alma

Yadel Rent A Car ofislerinin bulunduğu şehir ve beldelerde, belediye sınırları içerisinde olması koşulu ile, şoför ve ofislerin uygunluğuna bağlı olarak araçların müşteriye teslimi ve müşteriden teslim alınması ücretsizdir. Ancak Yadel Rent A Car ofislerinin bulunmadığı şehir ve yörelerde yapılacak teslim etme ve teslim alma hizmetlerine ücret uygulanır. Daha fazla bilgi için seyahat acentanızı veya Yadel Rent A Car ofislerini arayınız.

Teslim Gecikmeleri

Araçların geriye tesliminde 3 saate kadar olan geçikmelerde, her saat için, sözleşmeye uygulanan kira fiyatının 1/3'ü, 3 saati aşan geçikmelerde 1 günlük kira fiyatı alınır.

Ödeme

Kiralamanın toplam tutarı sözleşmenin başlangıcında Visa, Eurocard, Master Card, Access veya bilinen diğer kredi kartlarından biri ile tahsil edilir.

Trafik Cezaları

Trafik yasalarına uyulmamasından doğacak her türlü sorumluluk ve maddi ceza kiracıya aittir. Araçların hangi nedenle olursa olsun resmi veya yerel makamlar tarafından tutulması nedeni ile geçecek zaman, sözleşme süresi içerisinde kabul edilir.

Havaalanı Hizmet Ücreti

Antalya Havalimanı Dış Hatlar Terminalinden yapılacak kiralamalarda Havaalanı Hizmet Ücreti, ayrıca hesaplanır. Fiyat için seyahat acentanızı veya Atacar ofislerini arayınız.

Diğer Hizmetler

Yurt içinde ihtiyacı duyulan kiralamalara ilişkin rezervasyon talepleri 81 vilayetimizdefilomuzda bulunan araçlarımızdan bir kaç saniye süre içerisinde ve garantili bir şekilde sağlanır. Daha fazla bilgi için Yadel Rent A Car'ı arayınız.

Bebek Koltuğu gereksinimleri, 48 saat önce haber vermek koşulu ile temin edilir. Ücret için Yadel Rent A Car'ı arayınız.

Yurt içi ve yurt dışında ihtiyacı duyulan Şöförlü Lüks Araç talepleriniz için Yadel Rent A Car'ı arayınız.

Önemli Notlar

Her hangi kaza veya aracın çalınması durumunda, aracın yeri değiştirilmeden en yakın polis veya jandarma karakoluna başvurularak kaza,hırsızlık ve alkol tespiti raporları alınmalıdır. Aksi halde satın alınan tüm sigortalar geçersiz sayılarak meydana gelen her türlü zarar, 3'cü şahıslara verilen maddi ve manevi kayıpları da içermek üzere kiracıdan tahsil edilir. Daha fazla bilgi için seyahat için Yadel Rent A Car'ı arayınız.

Aracın arızalanması veya herhangi bir nedenle desteğe ihtiyaç duyulması durumunda, aşağıdaki telefonlardan yardım temin edilebilir.

Hakkımızda
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam