Menü
Sosyal Medya
  1. Ana Sayfa
  2. Hakkımızda
  3. Kurum Profili

Kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti ve dürüst çalışma ilkelerini benimseyerek 2016 yılında kurulan YADEL RENTAL, kısa ve uzun dönem araç kiralama hizmetleriyle müşterilerinin garantili ve 7X24 kesintisiz hizmeti ile yanındadır.

YADEL RENTAL Alanya Merkez de müsterilerine hizmet vermektedir. YADEL RENTAL, sahada kullanılacak araçlardan, üst düzey yönetici araçlarına kadar çeşitli marka ve modelden oluşan geniş bir ürün yelpazesi sunmakta ve her sınıftan binek araçlar kiralamaktadır.

Misyonumuz

YADEL RENTAL 'ın öncelikli hedefi olarak Çukurava Bölgesinde daha sonra Türkiye de, sektörünün gelişimi ve kalitesini elit hizmet standartlarına  çekmek ve saygın bir sektör olmasını sağlayacak çalışmalar yapmak için bu konuda atılacak yenilikçi ve cesur adımları misyon edinmiştir.

Vizyonumuz

  • Müşteri portfoyü  hızla büyüyen günümüz koşulları ve gelişmelerini takip eden ve sürekli kendini geliştiren organizasyona sahip,
  • Müşterilerine kaliteli, ekonomik ve güvenilir hizmeti ilke edinen,
  • Satış öncesi ve satış sonrası hizmetleri ile müşterilerin memnuniyetini sağlayan,
  • Eğitim ve motivasyonu arttırıcı etkinlikler ile çalışanların katkılarını arttıran ve her birinin takımın bir üyesi olduğu bilinciyle çalışmalarını sürdüren,
  • Güleryüz, dostluk, çözüm ortaklığı sunan,

Özetle YADEL RENTAL  ülkesinde ve sektöründe kaliteli, güvenilir, yenilikçi, sürekli gelişen bir organizasyon olarak çalışmakta ve sağlam adımlarla ilerlemek istemektedir.

Hakkımızda
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam